O nás

Server pro železniční fandy a modeláře

Server vznikl na popud Luboše Hradlaře, který je dlouholetým sběratelem internetových odkazů, které se vztahují k železničnímu modelářství a železnici samotné. Své odkazy chtěl prezentovat pro ostatní modeláře a nadšence, aby jim usnadnil orientaci na internetu.

Kontakt: lubos@hradlo.cz

Odkazy

Při hledání možností prezentace jeho odkazů jsme tímto projektem dosáhli více, než bylo původně požadované! Sami uživatelé mohou přidávat odkazy ale hlavně můžou každému odkazu přiřadit štítek, který správně vystihuje obsah konkrétní WEBové prezentace a tak umožní dalším lépe a rychleji najít požadované. Vzniká tak jakási katalogizovaná sbírka, která je aktualizována a rozšiřována.

Dalším benefitem je, že stránky odkazů jsou ohodnoceny dle vyhledávačů a v tomto pořadí jsou také prezentovány. U každého odkazu je k dispozici náhled titulní strany a máte možnost si zobrazit obsah webu přímo pomocí vyhledávače.

  • Ukládejte své webové odkazy na jednom místě, přístupné odkudkoliv
  • Sdílejte vaše odkazy s ostatními, s přáteli ve vašem Sledování nebo si je ponechte jen pro sebe.
  • Oštítkujte své odkazy libovolným množstvím štítků.
  • Hlasujte pro jednotlivé odkazy, ovlivníte tak důležitost stránky.
  • Zaregistrujte se nyní a začněte používat Hradlo !

Podmínky použití

  • Vkládejte pouze odkazy se železniční a modelářskou tématikou!
  • Odkazy nesouvisející s tématem budou smazány

Kalendář akcí

Další etapou bylo vytvoření kalendáře akcí. Účelem je obsáhnout a na jednom místě publikovat konané akce a to s dostatečným předstihem. Návod, jak být informován o akcích s dostatečným předstihem.

Pokud víte o akci, která není uvedena, napište nám na kalendar@hradlo.cz, zveřejnáme ji.

Aktuality

Zatím posledním počinem je stránka s přehledem zajímavostí, které byly publikovány na různých WEBových stránkách. Zobrazeny jsou pouze informace, které nás zaujaly a myslíme si, že by mohli být užitečné i ostatním. Samozřejmostí je odkaz na zdroj této informace.

Tipy a náměty

Server by toho mohl umět více, pokud máte tip/námět co Vám chybí na poli internetu z oblasti železnice, dejte nám vědět!
Neváhejte kontaktovat Hradlaře

O nás - Pohání nás SemanticScuttle a Hradlobot